Studia i praktyki Erasmus+ - trwa rekrutacja!

Nabór na wyjazdy na studia w roku akademickim 2017/2018 oraz na wyjazdy na praktyki w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017 w ramach programu Erasmus+ trwa do 31 marca 2017r.

WYJAZDY NA STUDIA
Osoby zainteresowane wyjazdem na studia w ramach programu Erasmus+ prosimy o zapoznanie się z 
zasadami rekrutacji oraz listą uczelni partnerskich. Chęć wyjazdu należy zgłosić do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym.
W przypadku pytań dotyczących wyjazdu na studia prosimy o kontakt: Dorota Tylus (
d.tylus@pollub.pl) lub zapraszamy osobiście do Biura Kształcenia Międzynarodowego (Dom Studenta 4, p. 9).
Zachęcamy również do zapoznania się ze 
stroną BKM, stroną programu: http://erasmusplus.org.pl/ oraz przewodnikiem po programie w języku angielskim i ulotką w języku polskim. 

- Możliwość studiowania za granicą pozwala poszerzyć swoje horyzonty. Nowe środowisko i inne spojrzenie na architekturę jest świetnym uzupełnieniem do całego schematu nauczania. Podróże kształcą i Erasmus jest tego najlepszym dowodem.”
- Super doświadczenie, możliwość poznania nowych ludzi, innych zwyczajów, kuchni, a także innych metod nauczania, gorąco polecam!!!
- Erasmus to niesamowita przygoda, którą zapamiętam do końca życia. Pozwala poprawić znajomość języka obcego, poznać ludzi z całego świata oraz gwarantuje niesamowite wspomnienia i przyjaźnie, która pozostaną na całe życie.

WYJAZDY NA PRAKTYKI

Osoby zainteresowane wyjazdem na praktyki prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, ofertami praktyk oraz listą firm, w których studenci odbywali praktyki. Chęć wyjazdu należy zgłosić do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć List Intencyjny podpisany przez instytucję przyjmującą.
W przypadku pytań dotyczących wyjazdu na praktyki prosimy o kontakt: Magdalena Goździk (m.gozdzik@pollub.pl) lub zapraszamy osobiście do Biura Kształcenia Międzynarodowego (Dom Studenta 4, p. 9).

Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną BKM, stroną programu: http://erasmusplus.org.pl/oraz przewodnikiem po programie w języku angielskim i ulotką w języku polskim.

W marcu odbędą się również spotkania informacyjne dla studentów:

1) 17.03.2017, godz. 10.30, Aula 1 WM

2) 20.03.2017, godz. 14.00 świetlica DS4 

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie Erasmus+!

 

 
Biuro Wymiany Międzynarodowej - Politechnika Lubelska - InTegrum CMS
Strona zmodyfikowana: 14-03-2017
 
Odwiedziło nas : 7624582 osób
Poprawny CSS! Biuro Wymiany Międzynarodowej Politechniki Lubelskiej,
ul. Nadbystrzycka 42 a (D.S. 4, p. 9), 20-501 Lublin, Polska