Zaproszenie do udziału w konkursie na EDUinspiratora 2017

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji uruchomiła swój doroczny konkurs, w wyniku którego zostaną wyłonione osoby indywidualne zasługujące na miano EDUinspiratora.

EDUinspirator to konkurs dla osób, które aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Celem organizatora, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, jest nagrodzenie osób, których działania wyróżniają się wysoką jakością oraz pozytywnie wpływają na środowisko lokalne. W konkursie może wziąć udział każdy, kto był uczestnikiem w projektach realizowanych w ramach programów zarządzanych przez FRSE. Należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie i zaprezentować nam swoja działalność.

W tym roku można zgłosić się w jednej z poniższych kategorii:

a.         Edukacja szkolna;

b.         Szkolnictwo wyższe;

c.         Edukacja zawodowa;

d.         Edukacja dorosłych;

e.         Edukacja pozaformalna młodzieży.

Uczestnicy samodzielnie wybierają kategorię, w której startują, dobierając ją do charakteru swojej działalności. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 września 2017 r.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu, przewodnik dla zainteresowanych, link do wypełnienia i przesłania formularza  są dostępne na stronie: http://eduinspiracje.org.pl/eduinspirator/Biuro Wymiany Międzynarodowej - Politechnika Lubelska - InTegrum CMS
Strona zmodyfikowana: 25-07-2017
 
Odwiedziło nas : 8083426 osób
Poprawny CSS! Biuro Wymiany Międzynarodowej Politechniki Lubelskiej,
ul. Nadbystrzycka 42 a (D.S. 4, p. 9), 20-501 Lublin, Polska